Penzion Gardoš

Penzión Gardoš je postavený v tichej oblasti na okraji historického mesta Kežmarok. Výborná poloha penziónu vám zaručí skvelú občiansku vybavenosť v okruhu jedného kilometra nájdete železničnú a autobusovú stanicu, obchody (supermarkety), a taktiež historické centrum mesta Kežmarok.

Kežmarský hrad je vzdialený 1,2 kilometra od penziónu, pri hrade nájdete aj Kežmarskú reštauráciu v ktorej ponúkame raňajky (3 €), polpenziu (8 €) alebo plnú penziu (11 €) pre našich ubytovaných hosti. Okrem tejto možnosti stravovania môžete reštauráciu využiť každý deň od 10:00 hod od 22:00 hod okrem prijemnej atmosféry si môžete vybrať jedlo zo stáleho menu alebo môžete využiť stravovanie formou obedového menu.

Photo Gallery

Ponúkame vám

Penzión Gardoš vám ponúka komfortné izby ktoré sa nachádzajú na troch podlažiach penziónu. Na nultom podlaží nájdeme dve dvojlôžkové izby spolu so spoločnou kuchyňou a terasou s výhľadom na altánok a dvor. Prvé podlažie sa skladá z jednej trojlôžkovej izby a dvoch dvojlôžkových izieb na druhom najvyššom podlaží nájdeme apartmán ktorý disponuje vlastnou kuchynkou a sociálnym zariadením, na tomto poschodí nájdeme aj dvojlôžkovú izbu. Pre všetky ponúkané izby je k dispozícií: parkovanie pri objekte využitie komplet zariadenej kuchyne, elektrická energia, voda ,krb, gril, náradie, hojdačka, slnečníky, spoločenské hry, wifi.

Penzión Gardoš je výnimočný svojou polohou nie len preto že sa nachádza v meste Kežmarok ale aj preto lebo leží na rozhraní niekoľkých národných parkov ako Vysoké Tatry (TANAP 14 km), Pieninský národný park (PIENAP 25 km) a Slovenský raj (20 km) a to z neho robí výbornú strategickú polohu pre organizovanie výletov, túr, alebo iných aktivít vo Vysokých alebo Belianskych Tatrách. Neváhajte a ubytujte sa v tomto príjemnom penzióne ponúkame vám kvalitné ubytovanie za výborné ceny.

V penzióne Gardoš je možne sa stravovať individuálne, na to slúži spoločná kuchyňa je kompletne zariadená, v apartmáne nájdeme vybavený kuchynský kút. Stravovanie ponúkame aj v Kežmarskej reštaurácií v ktorej ponúkame raňajky (3 €), polpenziu (8 €) alebo plnú penziu (11 €) pre našich ubytovaných hosti. Okrem tejto možnosti stravovania môžete reštauráciu využiť každý deň od 10:00 hod od 22:00 hod okrem prijemnej atmosféry si môžete vybrať jedlo zo stáleho menu alebo môžete využiť stravovanie formou obedového menu.